Je Ninjův dramatický odchod jen velký podvod?

Estimated read time 2 min read

Strhává na sebe Ninja pozornost před velkým oznámením?

Ninja je momentálně asi tou největší hvězdou na Twitchi. Jeho poslední stream však skončil dost dramaticky. V posledních chvílích se totiž Ninja dost sklesle opřel do své židle a řekl, že už to nezvládá a potřebuje si dát pauzu od streamování. Na to potom opustil hru a velmi rychle vypnul i celý stream.

Jestli je to skutečně pravda, pak jde o dalšího streamera, který by přiznal, že ze streamování už tak trochu vyhořel. To stejné udělala i známá streamerka Pokimane, která se chce nyní zaměřit i na jiné sociální sítě. Někteří ale Ninjovi nevěří a mají k tomu dobré důvody. Jedním z nich je třeba to, že na konci svého streamu řekl, že „neví, kde bude vysílat příště.“ Někteří si spíše myslí, že Ninja na sebe poutá pozornost před velkým oznámením.

(zdroj: Eurogamer)

Od té chvíle prošly Ninjovy sociální sítě velkou změnou. Ze všech zmizely profilové obrázky a názvy se změnily na „User Not Found.“ Tou největší změnou je ale to, že jeho profil na Twitchi ztratil svůj ověřený status a to znamená, že už není oficiálním partnerem.

Další podivnou věcí je pak to, že ještě před streamem Ninja divákům na Twitter napsal, že se „chystají velké věci.“ Já teda nejsem žádný světoznámý streamer, ale určitě bych něco takového nepsal, kdybych byl ve skutečnosti na pokraji vyhoření. Všechno je to tak trochu podezřelé. Už několikrát jsme byli svědky toho, že streameři takto na sebe strhávali pozornost.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.