Oxygen Not Included opustilo Early Access!

Estimated read time 2 min read

Jak to vypadá, když spojíte Don’t Starve a RimWorld?

Oxygen Not Included je survival simulátor, který byl ve fázi Early Access už od února 2017. Nyní nám na Steamu vyskočila zpráva, že se konečně posouvá dál a Early Access opouští.

Tato hra je takové spojení Don’t Starve a RimWorld. Pokud jste tedy chtěli vyzkoušet postavit si od základu svou vlastní kolonii na nehostinné planetě, teď je ta správná chvíle!

Vývojáři se trochu zastavili nad tím, jak daleko vlastně hra ušla:

Začali jsme s malou hrou, která měla jen pár kolonistů a nějaké trubky s vodou. Od té doby jsme přidali olej, automatizaci, schopnosti kolonistů, rychlé cestování, pěstování všeho možného a spoustu dalších novinek, které bychom jmenovali celé hodiny. Kolonisté se nyní můžou dostat i na povrch a uniknout do vesmíru. S vaší pomocí samozřejmě.

Tento krok určitě neznamená, že vývojáři hru opouští. Je to právě naopak! S větším přísunem hráčů taky očekávají více testovacích dat, které jim pomůžou při vydávání patchů.

Autoři zároveň pracují i na další hře – karetním RPG Griftlands. To je momentálně hratelné na Epic Storu a na Steam se dostane do Early Access někdy příští týden.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.