Jakým hrám se v roce 2019 dařilo na Steamu nejlépe?

Estimated read time 2 min read

Jakým hrám se tento rok dařilo nejlépe?

Steam konečně vydal oficiální žebříček Best of 2019! Žebříček ukazuje ty nejlepší prodejce, nově vydané hry, VR hry, Early Access hry nebo třeba hry s největším počtem hráčů najednou. Hry jsou rozděleny do čtyř kategorií podle své „úspěšnosti,“ od Platiny až po Bronz. Seznam obsahuje několik dost překvapivých kousků i několik naprostých klasik.

Na špičce nejlépe prodávaných her stojí samozřejmě Warframe, CS:GO a Dota 2. Mezi ně se však prodralo i Destiny 2, které je na Steamu jenom pár měsíců!

Velký poprask působí také Sekiro: Shadows Die Twice. Tato hra je jednou z nejprodávanějších, nehranějších a celkově nejoblíbenějších. Podobné statistiky se dočkala i strategie Total War: Three Kingdoms. Překvapením může být také Halo: Master Chief Collection, které se umístilo velmi vysoko v žebříčku nejhranějších her. Je vidět, že Xbox Game Pass Steamu moc neublížil.

Tento rok se do historie zapsalo i několik velmi povedených Early Access her – Oxygen Not Included, Astroneer, Space Engineers nebo Slay the Spire. Kategorii VR opět ovládl Beat Saber.

Celý žebříček si můžete prohlédnout přímo zde. Bude ovšem velmi zajímavé sledovat, jak se od něj budou lišit vybrané hry ve Steam Awards. Máme se na co těšit.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.