Jak vypadá Battle Royale v Red Dead Redemption 2?

Estimated read time 2 min read

Battle royale jen s nožem a lukem!

Dnes byla do světa vypuštěna Red Dead Online beta, která přeměnila mapu na jedno velké hřiště poseté zločinem. Ještě před vydáním vývojáři dali na Twitter seznam aktivit, které si budou moci hráči užít. Tento list zahrnuje různé mise (jobs), závody a překvapivě i battle royale mod!

Jak to tedy vlastně vypadá? Ve své podstatě nejde o žádnou novinku. Hráči budou nahánět jeden druhého ve stále se zmenšující aréně, dokud nezůstane poslední přeživší. Má to ale háček! Zbraně jsou limitovány pouze na nože a luky! Vše záleží na tom, v jakém místě zrovna jste.

Kovbojské battle royale bez revolvérů zní….podivně a prázdně. Nemůžu si však pomoct, stejně se mi to docela líbí. Všechno to jsou velmi tiché zbraně. To znamená, že na stealth nyní bude kladen ještě větší důraz. To z hráčů udělá ještě více paranoidní vystrašence. Chce to hlavně klid a rozvážnou mysl!

Co se týče dalších novinek, máme tady mise, které všechny obsahují postavu se jménem Horley. Hráči dostávají úkoly vystopovat a zastavit nebezpečné osoby a kriminálníky. V jiné misi můžete pomstít smrt manžela nějaké vesnické ženy.

Pokud si chcete prostě jen zastřílet, je pro vás k dispozici spoustu free-for-all přestřelek o území. Užijete si taky velké množství závodů. Nevím však, jestli budou tak zábavné, jako třeba v GTA Online. Nejsem si úplně jistý, že závody na koních dosáhnou tak velké oblibě.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.