Další Alien hra je na cestě!

Estimated read time 2 min read

Už v lednu lidé ze společnosti FoxNext Games oznámili, že pracují na nové Alien hře. Podle jejich slov by se mělo jednat o střílečku. Tento týden si jejich mateřská společnost 20th Century Fox vyplnila trademark na Alien: Blackout. To už myslím dost napovídá, že by se mělo jednat o novou hru v této serii.

Tento trademark vznikl, aby mohl být použit v „herním softwaru, počítačové hře a video herním softwaru.“ A samozřejmě spoustu dalších velmi podobných názvů. Určitě chápete, kam tohle asi směřuje.

Celá tato událost navazuje na Hideo Kojimu, který nedávno navštívil 20th Century Fox a začal sdílet na svůj Twitter obrázky s Alien tématikou. Na blížícím se The Game Awards 2018 bychom se tedy mohli dočkat zajímavého překvapení. Oficiální účet této akce, stejně jako moderátor Geoff Keighley, sdíleli velmi zajímavý obrázek se skrytým významem. Vidět můžeme slova „Worlds Will Change“ a na boku velké „W“ jako logo.

Co to vlastně znamená? Možná víte, že jedna společnost ze serie Alien má za svůj slogan „Building Better Worlds.“ A možná vás už ani nepřekvapí, že v logu mají právě velké „W.“ Může tohle být ještě náhoda? Celá smyčka se uzavírá, když The Game Awards odpověděli na Kojimův obrázek.

Odmítám věřit, že jde jenom o náhodu. A co vy? Těšíte se na další Alien hru?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.