Jak bude vypadat nový design Steamu?

Estimated read time 2 min read

Valve dalo v prezentaci náhled nového zvhledu

O předělání vzhledu Steamu se ve Valve pohybují informace už pár let. Jeho existenci a práci na něm potvrzují občasné tweety zaměstnanců nebo uniklé informace. Dříve tento rok pořádalo Valve jakési setkání s herními vývojáři, kde předvedli prezentaci o Steamu a na jednom ze slidů ukázali i vylepšený design. Tvůrce SteamDB, Pavel Djundik, dal na svůj Twitter účet obrázek, který prý pochází právě z této prezentace.

Je to taková slátanina starého vzhledu s nějakou tou novinkou. Můžeme vidět Rainbow Six Siege screenshoty, které ohraničují nějaký update post. Obrázek je ostřihnutý takže se bohužel nemůžeme podívat na celou velikost. Tento vzhled vlastně připomíná už existující homepage pro developery, kterou Valve představilo v červnu. Možná už tedy tento nový design pomalu přidávají do běžného chodu!

Třeba si taky pamatujete, že na internetu se objevili informace o novém vzhledu už v roce 2017. Ty však vypadají úplně jinak, než jaký obrázek sdílel Djundik. Není však jasné, jak dlouho na nový vzhled budeme čekat a jak moc se za tu dobu ještě změní.

Moc rád ale vidím, že Valve začíná zase pracovat na svých projektech. Už dříve jsme vám psali, že Artifact určitě není ta poslední hra, na které Valve pracuje. Článek si můžete přečíst zde.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.