KFC vydává simulátor randění s Colonelem Sandersem

Estimated read time 2 min read

Získáte srdce Colonela Sanderse?

Já nejsem zrovna velkým fanouškem KFC, ale občasná konzumace smaženého kuřete přece ještě nikoho nezabila. Když jsem ale uviděl hru I Love You, Colonel Sanders! A Finger Lickin‘ Good Dating Simulator, měl jsem dost smíšené pocity. Říkal jsem si, že velké řetězce už neví, jak by na sebe mohly ještě více upoutat pozornost. Taky jsem ale dostal podivně silnou chuť na pár hot wings.

Když přijde na velké společnosti, které se snaží dostat do herního průmyslu, ne vždycky to jde zrovna podle plánu. Randění ve stylu KFC však možná není tak špatný nápad. Trochu to vlastně symbolizuje rok 2019. Hrajete za kulinářského studenta, který se snaží získat srdce svého spolužáka. A tím spolužákem je samozřejmě Colonel Sanders.

Po cestě budete muset činit několik velmi důležitých rozhodnutí, které ovlivní vaše přátelství a možný milostný život. Zvolí si vás Colonel Sanders za svého nového podnikatelského partnera? Nebo z vás bude ještě něco víc? Dávejte si pozor, vaše rozhodnutí mají opravdové následky!

Můžeme si z toho dělat srandu. To ale nic nezmění na faktu, že tato hra byla skutečně vyvíjena v tajných laboratořích KFC. Hlavně ji moc dlouho nezkoumejte.

Nevím jak vy, ale já si jdu dát pár smažených křidýlek. I Love You, Colonel Sanders! A finger Lickin‘ Good Dating Simulator vyjde „již brzy.“

https://www.youtube.com/watch?v=P7cEg6Cvk1Y

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.