První placené DLC pro Beat Saber

Estimated read time 2 min read

Do hry přidává 10 licencovaných písniček.

Rytmická hra Beat Saber je momentálně jedna z nejlepších, jakou si můžete na VR zahrát. Autoři nyní vydali své první placené DLC, které obsahuje kolekci 10 nových skladeb.

Až doteď si hráči prosekávali svou cestu pouze písničkami, které byly rovnou přibaleny ke hře nebo je vytvořili jiné uživatelé. Nové DLC nazvané Monstercat Music Pack Vol. 1 je první ze tří plánovaných balíčků.

Nové skladby vás vyjdou asi na 300 Kč. Koupit si je můžete na Steamu. Jestli si raději chcete pořídit skladby samostatně, za jednu zplatít asi 50 Kč.

Někteří hráči z tohoto oznámení nejsou vůbec nadšení, protože nechtějí platit za VR hudbu. Beat Games si těchto obav všimli a hráčům na svůj blog napsali odpověď. Vytvářet nové levely je prý velmi komplikovaný proces. Musejí vytvořit několik verzí, získat licence a všechno pořádně otestovat.

„Licencování muziky stojí velké peníze. Jednak své výdělky sdílíme s umělci a taky musíme platit náš vývojářský tým,“ říkají. „Věříme, že kvalitní obsah si zaslouží uznání. Jsou tady taky hráči, kteří si chtějí zakoupit hudbu skutečně legálně a my jim tu šanci chceme dát.“

Dále ale uklidňují, že se není čeho bát, protože budou pravidelně přidávat i skladby zdarma.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.