EA oficiálně odhalilo pokračování Jedi: Fallen Order

Estimated read time 2 min read

Jedi Survivor vyjde někdy v roce 2023.

EA nám konečně oficiálně potvrdilo, že se chystá pokračování hry Jedi: Fallen Order z roku 2019. Hra s velmi poutavým názvem Jedi Survivor má vyjít někdy v roce 2023.

O hru se opět postará stejný tým z Respawnu. Jedi Survivor začíná 5 let po událostech první hry, kdy Cal utekl od Dartha Vadera a Impériu tak trochu překazil plány. Zdá se ale, že 5 let je dost dlouhá doba na to, aby se všechno pokazilo. Cal proto bude mít opět spoustu práce.

Trailer nám ukazuje, jak Cal někoho sleduje v obrovské vodní nádrži, což je místy přerušeno soubojem na ostří světelného meče. Dále jsme se pak mohli podívat na to, jak se loď Mantis zřítila kdesi v poušti a na vypravěče, který se ptá, jaký bude Calův další pohyb.

První hra si získala velké uznání hlavně za svou dobrou atmosféru a Soulslike souboje. Ovšem měla i pár technických problémů. Doufejme, že Respawn tentokrát dokáže nedokonalosti opravit, ať si hru můžeme užít skutečně naplno.

EA ve svém prohlášení tvrdí, že miliony fanoušků naprosto nadchl příběh hlavního hrdiny. Je to ale opravdu tak? Nezdá se vám spíš, že je to jen jakýsi nevýrazný mladý kluk se světelným mečem? Možná by nebylo úplně na škodu, kdyby Respawn charakteru hlavního hrdiny přidal trochu na hloubce.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.