Ninja píše vlastní knížku o tom, jak se stát nezastavitelným hráčem

Estimated read time 2 min read

Ninja chce celému světu poradit, jak se dostat až na herní vrchol.

Pokud jste poslední dobou nežili v jeskyni, určitě víte, kdo je Tyler „Ninja“ Blevins. Některé zdroje ho uvádějí jako „nejlepšího hráče všech dob.“ O něčem takovém bychom mohli debatovat opravdu hodně dlouho, ale kvůli toho tu teď nejsme.

Ninja svým schopnostem věří tak moc, že se rozhodl napsat knížku, která začínajícím hráčům poradí, jak se dostat na skutečný vrchol herní scény. Tedy jak ses stát další Ninja.

Ninja: Get Good je plánováno na srpen. Knížka prý odhalí tajemství tvrdé práce, kterou musí každý správný „pro gamer“ znát. Poradí s tím nejlepším vybavením, sestavou týmu a taky něco málo o streamování.

Celý náš tým už nějakou dobu Ninju sleduje. Jsme moc nadšení, že knížka Get Good  je zábavné, ale přitom velmi poučné a praktické čtení. Dá všem hráčům přesně to co chtějí – pár rad k tomu, jak se stát další Ninja.

Vydavatelství Ebury

A to není vše! Ninja pracuje ještě na dvou dalších knížkách – Ninja Notebook a Ninja: The Most Dangerous Game. První zmíněná bude spíše sbírka nálepek a herních tipů. The Most Dangerous Game zní trochu zajímavěji. Je to originální smyšlený příběh, kde se Ninja dostane do vesmíru Battle Royale a musí bojovat o svůj život.

Pamatujete si ještě tu dobu, kdy se Youtubeři nudili a tak všichni začali psát knížky o svých životech? Myslel jsem, že tahle doba je už za námi. Ale teď tu je Ninja, který tvrdí, že dokáže celý svět naučit, jak se stát tím nejlepším hráčem. To je docela velké sebevědomí…

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.