Fortnite zvyšuje své systémové nároky!

Estimated read time 2 min read

Některé starší sestavy budou potřebovat upgrade.

Fortnite už se velmi rychle blíží ke konci probíhající 9. sezóny a to znamená, že ta 10. už je za rohem. Pokud hrajete Fortnite na PC, možná budete muset před začátkem nové sezóny upgradovat svoji sestavu. Není to ale nic šíleného a většiny lidí se to asi ani nedotkne.

Epic Games oznámili, že před začátkem 10. sezóny mění systémové požadavky ve Fortnite. Od začátku nové sezóny už bude hra požadovat, aby váš počítal disponoval grafickou kartou, která zvládá Microsoft DirectX 11. To sice už v požadavcích je, hra ale pořád podporovala i hráče, kteří takovou kartu neměli. To se teď změní. Epic Games říká, že jim to pomůže při testování a optimalizaci hry.

GPU s podporou DX11 není nic těžkého sehnat. Většina lidí už takové karty určitě v počítači má. Pořád se ale můžou najít lidi, kteří něco takového nemají. Fortnite má velkou základnu hlavně v mladším publiku a pro ty by mohlo být zakoupení nové grafiky docela problém. Nezapomínejte ale, že hru lze hrát i na jiných platformách – PS4, Xbox One, Android, iOS nebo Nintendo Switch.

10. sezóna by měla odstartovat někdy na začátku sprna. Na případný upgrade je tedy ještě stále dost času.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.