Zahrejte si Xbox One hry na PC už za 1 dolar!

Estimated read time 2 min read

Máte Windows 10? Tak to tuhle nabídku nemůžete odmítnout!

Hrajete na PC ale vždycky jste chtěli vědět, co by vám mohl nabídnout Xbox One? Tak to je tahle nabídka od Microsoftu přesně pro vás!

Právě teď má Microsoft store slevu na Xbox Game Pass, který si můžete pořídit už za 1 dolar. To je docela velká sleva. Pokud jste přemýšleli, že vyzkoušíte nějaké Xbox One tituly i na PC, teď je asi ta správná chvíli se do toho pustit.

Tohle předplatné vám zajistí přístup do různých her dostupných pro Windows 10. Zahrajete si tak třeba Sea of Thieves, Gears of War 4 a spoustu dalšího! Malou třešničkou na dortu je pak trocha toho Xbox Live Gold.

Je tu ale ještě jeden důvod, proč si myslím, že je tohle skutečně skvělá nábídka. Určitě jste slyšeli, že Halo: The Master Chief Collection na PC začíná už příští týden. Někteří dokonce mají možnost si hru zahrát s předstihem. Brzy si tedy budete moct zahrát celou Halo serii i na PC.

Těšit se taky můžete na Gears 5, Wasteland 3, Bleeding Edge a za nějakou dobu taky Halo Infinite. Až všechny hry vyjdou, budou samozřejmě k dispozici pro vlastníky Xbox Game Pass.

Pokud tuhle nabídku využijete, budete mít k dispozici to nejlepší, co může Xbox Game Pass nabídnout. Za cenu jednoho dolaru je to téměř zadarmo. Myslím, že tak velkou kopu velmi dobrých her za tak směšnou cenu už dlouho neseženete.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.