Přejde už konečně CS:GO na Source 2?

Estimated read time 2 min read

Nové GeForce ovladače opět probouzí debatu o Source 2.

Rok se s rokem sešel a opět se setkáváme u debaty, jestli Valve chystá Source 2 pro Counter-Strike: Global Offensive. Zastáncům této teorie se do rukou dostaly nové informace, které spekulace opět oživují.

V nové aktualizaci ovladačů GeForce byly nalezeny soubory cs2.exe a csgos2.exe. To znamená, že ovladače počítají s tím, že se tyto soubory budou spouštět. První zmíněné je spíše pozůstatek z let minulých, ale mnohem zajímavější je právě csgos2.exe. Poukazuje právě tento název na novou verzi CS:GO?

Valve zatím oficiálně nic neoznámilo, ale komunita věří, že tentokrát to opravdu vyjde. Jelikož však toto říkají každý rok, bral bych to s jistou rezervou. Své k tomu řekl i tvůrce komunitního obsahu s přezdívkou Aquarius. Ten všechny uklidňuje, že není potřeba prodávat své skiny, protože Valve žádnou novou hru neplánuje. Jestli se skutečně něco stane, bude to podle něj pouze upgrade hry stávající.

Pokud se opravdu chystá přechod na Source 2, určitě by teď byla ta vhodná chvíle. CS:GO totiž začíná oproti konkurenčnímu Valorantu dost zaostávat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.