Uniklo možné datum vydání Resident Evil Village!

Estimated read time 2 min read

Kdy se dočkáme nového Resident Evil?

Po velkém ransomware útoku na Capcom ukradli útočníci asi 1TB firemních dat. Jelikož Capcom odmítl útočníkům poskytnout peníze, vypustili některé informace na síť 4chan. Mezi těmito informacemi bylo i předpokládané datum vydání Resident Evil Village. Už jsme věděli, že hru můžeme očekávat příští rok, ale nikdo netušil, že to bude už v dubnu. Navíc si nový Resident Evil pravděpodobně vyzkoušíme ještě před vydáním v demo podobě.

Další zajímavostí je určitě to, že se s vydáním Village dočkáme i nějakého online elementu, který zatím nese název Dominion. Leak bohužel o tomto projektu žádné informace neposkytuje, ale můžeme jen doufat, že si povede lépe než Resistance při vydání remaku Resident Evil 3. Zmíňka je také o VR verzi Resident Evil 4. Pokud se něco takového potvrdí, můžeme očekávat, že hra bude exkluzivně na Oculus.

Pokud chcete úplně kompletní informace, můžete kouknout na tento reddit post, kde se pravidelně udržuje všechno dostupné info. Capcom nepočítá, že by tento leak způsobil velké škody. Jediným problémem je to, že útočníci dostali informace i některých zákazníků. To se však týká pouze zákazníků z USA a my se tak nemáme čeho obávat. Capcom se k celému incidentu stále moc nevyjadřuje. Větší tisková konference se teprve očekává.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.