Fallout 76, Doom Eternal, Rage 2 a Wolfenstein: Youngblood budou na Steamu

Estimated read time 2 min read

Bethesda ujišťuje, že ze Steamu určitě neodchází.

Bethesda včera vydala oznámení, které by dřív bylo naprosto samozřejmé a tak nějak zbytečné – všechny jejich budoucí hry, včetně už vydaného Fallout 76, budou vydány nta Seamu.

Chtěli tak hráče ujistit, že nemají v úmyslu skončit jako Epic Games Store exkluzivita. Epic si v poslední době zabral opravdu hodně nových her, proto je takové oznámení docela hodnotné. Poslední „přivlastněná“ novinka je třeba Control nebo The Outer Worlds. Obě hry přitom mají své stránky na Steamu. Když uvážíme, kolik úsilí věnuje Epic k získání velkých značek, je velmi zajímavé vidět, že se Bethesda takhle otevřeně staví na stranu Steamu. Hodně lidí nejsou s chováním Epic Games vůbec spokojeni tak by to mohl být i docela dobrý marketingový tah.

Taky to ale můžeme brát tak, že Bethesda ještě není připravená utkat se se Steamem a zavést svůj vlastní launcher. Minulé léto řekli, že Fallout 76 sice běží přes jejich platformu, Steam ale ze svých plánů stále nevyřazují.

Vůbec taky neřekli, jestli se zmíněné hry objeví na Steamu v den vydání a nebo trochu později. Ani nebyla řeč o tom, jestli se hry dostanou i na jiné obchody. Pro spoustu lidí je ale důležité to, že se na Steamu vůbec objeví.

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.