Zalman: Nová herní myš ZM-GM7 s profesionálními ambicemi

Estimated read time 2 min read

Společnost ZALMAN, výrobce oblíbených počítačových skříní a chladicích systémů, přináší na trh novou herní myš ZM-GM7, model 2019. Novinka od společnosti ZALMAN je osazena špičkovým senzorem PixArt PMW3360, který zajišťuje vysokou rychlost a přesnost polohování s rozlišením až 12 000 DPI, zrychlením 50 G a rychlostí 250 IPS.

Herní myš Zalman ZM-GM7 používá spínače Light Strike s reakční dobou 0,2 ms. Tyto spínače se navíc vyznačují vysokou odolností až 20 000 000 kliknutí. Frekvence nové myši lze nastavit ve čtyřech úrovních až do hodnoty 1 000 Hz pro přesnou odezvu bez chyb.

Myš Zalman ZM-GM7 využívá technologii LOD (Lift Off Distance), která vyhodnocuje a rozpoznává pohyb sensoru myši nad povrchem, koriguje polohu a předchází chybám. Zvyšuje tím spolehlivost myši a komfort používání.

ZM-GM7 představuje ideální kombinaci atraktivního a funkčního tvaru, poskytuje pevný úchop nejen díky neklouzavé povrchové úpravě, ale i díky stabilnímu rozložení těžiště a optimálně zvolené hmotnosti Myš má ergonomický design, který se vyznačuje asymetrickým tvarem pro optimální úchop. Odolné kluzné plochy minimalizují tření a usnadňují pohyb myši po povrchu. Design myši je podtržen efektním RGB Led podsvícením (až 16,8 milionů barev)., které lze individuálně nastavit a upravit. Myš má opletený kabel vybavený filtrem šumu a pozlacený USB konektor. Myš má sedm programovatelných tlačítek včetně pogumovaného rolovacího tlačítka pro přesné ovládání. Originální ovládací software s jednoduchým a intuitivním ovládáním je ke stažení na stránkách výrobce a umožňuje individuální nastavení myši a podporuje ukládání maker během hraní.

Cena a dostupnost:

Myš Zalman ZM-GM7 bude k dostání od dubna 2019 prostřednictvím sítě internetových obchodů a specializovaných prodejen. Doporučená koncová cena je 791 Kč včetně DPH.

Technické údaje ZM-GM7

Rozměry: 120 × 66 × 38 mm
Váha: 144 g (včetně kabelu)
Snímač: PixArt Sensor PMW 3360
Spínače: Light Strike
Rozlišení: 12 000DPI
Frekvence: 1 000 Hz
Zrychlení: 50 G
Maximální rychlost: 250 IPS
Programovatelná tlačítka: 7
Rozhraní: USB
Životnost tlačítek: 20 000 000

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.