Tento mod spojí Fallout 3 a Fallout: New Vegas do jedné hry!

Tale of Two Wastelands je konečně zpátky!

Možná jste o něm už slyšeli. Jde o téměř zapomenutý mod, který vám dovolí hrát Fallout 3 (a všechny jeho DLC) ve světě Fallout: New Vegas. Samozřejmě za jednu postavu! Tale of Two Wastelands nyní přináší dlouho očekávaný update 3.2. Popsán je jako „total rebuild“ a ve vývoji byl více než 3 roky.

Tento mod vám dovolí hrát s jednou postavou Fallout: New Vegas i Fallout 3. Mezi pouští a DC můžete jednoduše cestovat, když navštívíte  vlakové nádraží. Tale of Two Wastelands je mod, který přenese kompletně vše z Fallout 3 do enginu New Vegas. Použít tedy můžete všechny mechaniky, modifikace na zbraně a pomocníky.

Update 3.2 byl ve vývoji od roku 2015 a jeho changelog má přes 30 000 řádků. Pokud si jej chcete přečíst celý, stačí se podívat na tento Reddit post.

Ke spuštění tohoto modu budete potřebovat čistou instalaci obou her se všemi DLC. Fungovat by měla Steam i GOG verze. Stáhnout si jej můžete z této stránky, kde najdete i instrukce, jak jej spustit. Dávejte však pozor, může způsobit paseku u jiných nainstalovaných modů. Hodně jich má zvlášť verzi, která funguje specificky na Tale of Two Wastelands. Než se rozhodnete skočit do hry, raději si přečtěte sekci FAQ.