Fall Guys přechází na Free to Play

Estimated read time 2 min read

Stávající hráči obdrží první Season Pass zdarma.

Je to přesně tak, jak je řečeno v nadpisu – Fall Guys přechází na free-to-play model. To však samozřejmě není vše. Kromě toho se pak objeví i na Epic Games Storu a konzolových platformách. To znamená, že ve hře bude konečně cross-play a to přes všechny platformy. To je pro hru skvělá zpráva, protože něco takového opět přiláká spoustu nových hráčů.

Po změně na na free-to-play model již hra nebude pro nové hráče dostupná na Steamu, ale pouze na EGS. Stávající vlastníci samozřejmě budou dostávat updaty dál. Hra touto změnou započne úplně novou sezónu a představí novou měnu Show-Bucks. Mediatonic také slibují velký update v progression systému. Nová sezóna ponese trefně název „Free For All.“

Stávající majitelé samozřejmě neodejdou s prázdnou. Při změne na F2P obdrží speciální Legacy Pack a první Season Pass zdarma. Noví hráči si tento Season Pass budou moci koupit právě prostřednictvím nové měny. Kudos samozřejmě ve hře zůstávají také.

Fall Guys vyšlo v roce 2020 a totálně pohltilo internet. Za svůj úspěch určitě vděčí i pandemické situaci, ve které zábavný, jednoduchý a barevný multiplayer ocenil úplně každý. Díky velkého úspěchu pak byli vývojáři Mediatonic odkoupeni Epic Games. Od té doby hra pomalu přechází na model podobný Fortnitu, kdy jsou do hry pravidelně přidávány nové sezóny nebo crossover eventy. A stejně jak to bylo dříve s Rocket League, i Fall Guys nyní přechází bude zdarma.

Fall Guys přechází na F2P model 21. června.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.