Game Access se konečně vrací do Brna

Estimated read time 2 min read

Program vypadá opravdu luxusně!

Pandemie nám zavřela hned několik velkých herních akcí, mezi kterými nechyběla ani oblíbená Game Access konference. Tento rok se však pomalu všechno vrací k normálu a my si tak užijeme Game Access 2022 na brněnském výstavišti!

Program bude skutečně plný zajímavých hostů. Pohovořit přijdou Agnesa Belegu (Techland, herní deisgn), Lindsay Thompson (Insomniac Games, animace) nebo třeba Kacper Niepokolczycki (CD Projekt, herní prostředí). Své umění pak předvedou i velmi talentovaní tvůrci, kteří by se rádi do světa her teprve dostali.

A pokud chcete jen volně přihlížet, jsou pro vás připraveny cosplay soutěže a spoustu diskuzí se zajímavými hosty herní scény. Celkový rozpis je možné nalézt na stránkách pořadatelů. Jako třešničkou na dortu pak bude jedinečný koncert Mafie.

Konference Game Access pravidelně sdružuje nadšence z různých oblastí herního vývoje. Společně pak mohou hovořit o své práci, učit se jeden od druhého a připravovat se na svou další tvorbu. Program letos vypadá skvěle a pokud tedy máte trochu času, určitě si akci nenechte ujít!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.