V létě si zahrajeme Dead by Daylight dating simulator

Estimated read time 2 min read

Ne, nedělám si z vás legraci.

Dead by Daylight je multiplayerová hra o zabíjení, mučení a dalších hrůzostrašných věcech. Toto léto si však hru prohlédneme z trochu jiného světla ve hře Hooked On You: A Dead by Daylight Dating Sim. Užijeme si tak dovolenou v doprovodu oblíbených zabijáků ze hry.

Vím, zní to jako bych si vymýšlel. Ujišťuji vás ale, že si legraci rozhodně nedělám, Behaviour Interactive hru poisují jako první Dead by Daylight vizuální novelu. Ve hře se objeví třeba Huntress, the Spirit, Wraith nebo Trapper. Pochopitelně vše samozřejmě bez licencovaných postav. Hráči tak prý konečně poznají i trochu jinou stránku krvelačných zabijáků. Takže je to všechno jenom o randění? No to sice jo, ale nikdo neříká, že se to taky může pěkně zvrtnout. V příběhu prý bude dost velká možnost uchopit děj podle svého.

Znovu vás tedy ujišťuji, že se rozhodně nejedná o vtip. Ikdyž za vznikem hry vlastně vtip tak trochu stojí. Behaviour Interactive rozhodli o práci na Hooked On You po tom, co jim fanoušci do dotazníků psali, že by opravdu moc chtěli dating simulator. Co se tedy jevilo jako vtip přeměnili Behaviour Interactive na něco ještě mnohem vtipnějšího.

Hru bude mít na starosti studio Psyop. Ti se už dříve podíleli na hře I Love You, Colonel Sanders! A finger Lickin‘ Good Dating Simulator. Pro normálního člověka to může znít jako naprostý nesmysl, ale pokud jste hru hráli, možná uznáte, že to zas tak hrozné nebylo. Téma je sice trochu podivné, ale jako dating sim si vede vlastně docela dobře.

Hooked On You: A Dead by Daylight Dating Sim si zahrajeme ještě toto léto na Steamu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.