Facebook koupil Beat Saber

Estimated read time 2 min read

Beat Games se oficiálně stávají součástí Oculus Studios.

Beat Saber je jedna z nejúspěšnějších VR her dnešní doby. Je tedy jen přirozené, že dnes už velký VR hráč, Facebook, bude mít o hru zájem. A to se taky stalo. Facebook totiž koupil nejen Beat Saber, ale i jeho pražské vývojářské studio Beat Games. Studio se tak stane další paží Oculus Studios. Tento krok je prý jen začátek nového levelu VR hraní, kterého se snaží Facebook dosáhnout.

Studio se naštěstí nemusí nikam stěhovat, stále zůstane v Praze. Hráči by vlastně neměli pocítit žádnou větší změnu. Studio bude stále vydávat updaty a novou hudbu do hry. Facebook navíc plánuje do hry přidat i zajímavé 360 levely.

Co ale přimělo Facebook koupit Beat Games? Prý chtějí dokázat, že při spojení malého indie studia a velkého giganta se můžou dít opravdu neuvěřitelné věci. Tak to jim držím palce. Hlavně aby to nebyly jen povídačky směřované jiným malým vývojářům.

Vedení Facebooku také slíbilo, že Beat Saber kvůli nim určitě neztratí modovací potenciál. Spíše by ho rádi ještě vylepšili a dali tak nadšencům možnost prozkoumat developer mod ještě více.

Doufejme, že se Facebook o ten náš Beat Saber dobře postará.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.