Friday the 13th: The Game se pomalu připravuje na svou definitivní smrt

Estimated read time 2 min read

Prodej skončí ještě tento rok.

Friday the 13th: The Game mělo svůj životní cyklus jako na houpačce. Ať už se však stalo cokoli, hra nějakým zázrakem stále žila. To se však brzy změní, protože Gun Media oznámili, že hra definitivně skončí. Licence vývojářům vyprší 31. prosince tohoto roku. Od té doby již v obchodech nebude k dispozici a za nějakou dobu pak přestaně fungovat úplně.

Gun Media říkají, že hra po ukončení prodeje poběží až do 31. prosince 2024. Potom už přestane fungovat úplně. Pokud si ji ale chcete zakoupit, máte čas jen do konce tohoto roku. Vývojáři teď hru začnou nabízet za cenu 4 euro a každé DLC jen za 0.99 euro, ale jen do 31. prosince 2023.

(zdroj: Gun Media)

Tento kontroverzní titul si prošel nejedním problémem. Velmi na hráče zapůsobila premiéra v roce 2017, jenže jak přišlo plné vydání, servery přestaly stíhat a hra byla téměř nehratelná. Hráči se jednu dobu dokonce obávali, že vývojáři hru opustili a šli pracovat na něčem jiném.

Skutečné problémy ale přišly o rok později. Začala totiž legislativní válka o vlastnická práva. Jako výsledek byl nakonec vývoj zcela zastaven a v roce 2020 byly vypnuty servery. To však hráčům nezabránilo jejich oblíbený titul hrát i dál.

Vždycky je smutné, když nás opouštějí dobré hry. Pokud jste však fanoušky licencovaných horororvých her, můžete se pomalu začít těšit na Texas Chainsaw Massacre opět od Gun Media.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.