Unikly detaily o nadcházejícím rozšíření do Cyberpunku 2077

Estimated read time 2 min read

Johnny Silverhand v něm pravděpodobně nebude.

Dataminer tvrdí, že se mu povedlo najít titulky pro nadcházející rozšíření do hry Cyberpunk 2077. Konkrétně měl na titulky narazit v patchi 1.5. Celý archiv pak nahrál na GamingLeaksAndRumors subreddit. Některé dialogy jsou v angličtině a jiné v polštině.

Uvnitř archivu lze nalézt celou řadu podsložek jako „quest,“ „open_world,“ nebo „mini_world_stories.“ Text naznačuje, že V v tomto rozšíření navštíví Combat Zone, což je jedna z oblastí, která v originální hře prozkoumána nebyla. Zadavatelem questu má být hacker Songbird, který se hackne do hlavy hlavního hrdiny a dočasně nahradí Johnnyho Silverhanda.

Zdá se, že většina obsahu bude spíše něco v ústraní, ale našly se také soubory, které referencují samotný konec hry. Je tak možné, že pokud si dodatečným obsahem projdete, budete moci odemknout odlišnou verzi konce. To je ale jenom spekulace. Jelikož je však rozšíření plánováno až na rok 2023, všechno se může ještě drasticky změnit.

Zatím tedy víme jen to, že CD Projekt na rozšířeních pracuje. Dříve tento rok to potvrdil CEO Adam Kiciński. Zatím se ale neví, jestli rozšíření bude jenom jedno nebo jich bude více. Po oznámení nového Zaklínače začal CD Projekt mluvit o dalších plánech pro Cyberpunk 2077 spíše v jednotném čísle.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.