Druhá sezóna Fall Guys začíná příští týden!

Estimated read time 2 min read

Fall Guys čeká řada novinek!

Fall Guys zažili vskutku velmi úspěšnou první sezónu. Úvodní velká vlna hráčů je sice pryč, ale hra je stále velmi populární. Tihle malí panáčci si získali srdce celého internetu a možná jej i trochu oživili.

Je pomalu čas rozloučit se s první sezónou, ale nemusíte mít strach, protože nás čeká sezóna druhá! Tentokrát se dočkáme středověkého téma (a samozřejmě i s úplnou historickou přesností). V plánu jsou čarodějové, draci, rytíři, kouzelníci… No prostě vše, co čekáte od středověku, který je plný padajících fazolí.

Na Season 2 se můžeme těšit už 8. října. Spolu s ní přijdou nové překážky, více možností kosmetických úprav, mnohem více korunek a více barevných kostýmů. Další novinkou bude i „party falling,“ což se postará o to, že už na své spoluhráče nebudete muset čekat.

5. října navíc hra nabídne všem fame boost. S 2x větším množstvím budete moci konečně dosáhnout na maximální level! Na druhou sezónu tak můžete přijít plně připravení. Někteří z nás možná budou mít pár dní napilno, ale co bychom pro tyhle malé fazolky neudělali.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.