PUBG chystá Halloween Event

Estimated read time 2 min read

Vypadá to, že PlayerUnknown’s Battlegrounds chystá nějaké překvapení všem fanouškům Halloweenu.

PUBG určitě nechce zůstat pozadu za hrami jako je Overwatch nebo Fortnite. Na Twitteru hry se objevilo krátké, ale velmi zajímavé video s jediným popisem „Beware… Halloween approaches.“ Co to může znamenat? No přece speciální Halloweenské nabídky!

Co nám tedy video prozradilo? No není toho moc. Krátké video se odehrává ve velmi potemnělé budově. Vidět můžeme třeba potrhaný kostým sestřičky a fakt obrovskou mačetu. Nestačilo? A co takhle strašidelný kostým klauna? Jaké překvapení tento PUBG event chystá není ještě úplně zřejmé.

Ze záběrů můžeme vidět, že se vše odehrává ve dne, což je trochu škoda. Možná jste slyšeli, že PUBG Mobile plánuje taky noční mód pro Erangel. Něco takového bych hrozně rád viděl i v hlavní hře. Prohánět se po tmě ve strašidelných maskách by byl určitě zážitek. Uvidíme, kdo z vás by se odvážil skočit na školu i v noci.

A víte co? Možná je to denní světlo přece jen dobré. Určitě bych nechtěl, aby mě po poli naháněl strašidelný klaun s obrovskou mačetou. No uvidíme. Více o tomto eventu se snad dozvíme v následujících týdnech.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.