Call of Duty: Modern Warfare se už nevleze na 250GB SSD

Estimated read time 2 min read

Máme tu pěkně velkého otesánka.

Pamatujete si, když Call of Duty: Modern Warfare vyžadovalo 175GB volného místa na disku a my jsme si mysleli, že je to docela dost? To už se teď zdá jako dávná minulost. V srpnu poté hra dostala velký update a ten ji posunul až na 200GB, což už se nám zdálo jako opravdu hodně. A jak to vypadá teď? No není to vůbec dobré. Jak uživatel Twitteru BattleNonSense správně upozornil, Modern Warfare se už nevleze na 250GB SSD a pokud ho na něm máte, nebude se zřejmě updatovat.

Přesně tohle se stane, když jedna hra obsahuje singleplayerovou kampaň, co-op Special Ops mod a úplně celý (a často updatovaný) live service battle royale v podobě Warzone. Na konzolích si hráči mohou vybrat, které specifické části a balíky by chtěly odinstalovat. A za to by měli být oravdu rádi. Něco podobného bylo možné i na PC, když ještě Call of Duty sídlilo na Steamu. Hráči na Battle.net ale mají hold smůlu.

A to jsme si kdysi mysleli, že 100GB je na jednu hru opravdu hodně. Myslím, že je čas, aby se nad sebou vývojáři trochu zamysleli. S neustále hladovějším Call of Duty by se asi mělo něco udělat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.