Dostane se „Skyrim Grandma“ do Elder Scrolls 6?

Estimated read time 2 min read

Je jí 80 let a svou lásku pro Skyrim sdílí s celým světem!

Znáte Shirley Curry? Je to taková milá paní, která se ve svých 80 letech stala opravdovou Youtube hvězdou. Její sláva začala stoupat, když si Reddit všiml její lásky ke Skyrimu a natáčení gameplay videí. A nyní Shirley odebírá na Youtube přes 420 000 věrných fanoušků! Momentálně se zabývá Call fo Cuthulu, jejímu playlistu však stále dominuje právě Skyrim.

Tato starší paní byla však velmi zklamaná, když na E3 ohlásili nový The Elder Scrolls 6. Proč? Tato novinka se totiž na svět nepodívá ještě pár let a ona se bojí, že by se toho taky nemusela dožít. Na Twitteru si zanadávala, že než vyjde Skyrim 6, bude jí 88. To o něm raději přestane snít.

Její komentáře samozřejmě velmi rychle proletěly Reddit. Fanoušci nyní volají, aby vývojáři dali Shirley do hry jako NPC, lokaci, vzácnou zbraň nebo ji jiným způsobem do hry začlenili. Možná si pamatujete, že podobná věc se už jednou stala. Erik the Slayer je vlastně vzpomínka na chlapce, který zemřel na rakovinu těsně před vydáním Skyrimu.

Internetové petice však ne vždy dokážou dát věci do pohybu. Proto se začalo myslet na plán B: Dát Shirley Curry do Elder Scrolls 6 jako mod. Uživatel Redditu phantom-scribbles říká, že Youtuberce se tento nápad velice zamlouvá. Prý už dala svolení, že může použít její postavu i hlas. Dokonce nabídla, že namluví dialog.

Pokračování na další stránce!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.