Cyberpunk 2077 můžete hrát i na počítači v Tesle!

Estimated read time 2 min read

Tesla Model S bude mít nově pořádnou herní mašinu.

Tesla Model S prošla v roce 2021 lehkým refreshem. To samo o sobě není nic moc zajímavého. Dokud si však neuvědomíte, že s autem dostanete i vestavěný herní PC! Zatím to ještě není potvrzeno, ale vypadá to, že v interiéru bude schovaný stroj, který pojede na AMD Navi grafice!

Model S už má sám o sobě spoustu možností zábavy. Nechybí zde streamování hudby, zvukový systém s 22 reproduktory, karaoke a internetový prohlížeč. K tomu všemu se nyní přidá i herní PC stanice. Na stránkách Tesly se zatím žádné specifikace neobjevily. Víme jen, že by hry měly běžet na Navi 23 GPU.

Zatím sice není nic potvrzeno, ale pokud jsou tyto specifikace pravda, je dost možné, že by auto překonalo výkonem i Radeon RX 5700 XT. Promo materiál říká, že byste si v pohodě měli zahrát The Witcher 3: Wild Hunt. Sám Elon Musk pak doplnil, že auto zvládne i Cyberpunk 2077.

Zahrát si může úplně každý pasažér pomocí bezdrátového ovladače. Ovšem doufám, že žádný řidič nebude zkoušet hrát za jízdy. Zatím se neví, jestli je možné použít ovladače třetích stran a nebo Tesla vydá něco vlastního.

K hraní tu pak budou dvě obrazovky – jedna na předním panelu a druhá mezi předními sedadly, aby si zahráli i zadní pasažéři. Stále se mi nechce věřit, že první pohled na Navi 23 může být v autě.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.