Scorpion získá svůj Animovaný film!

Estimated read time 2 min read

Značka Mortal Kombat je všem známá. Nedávno na oficiálních stránkách PlayStationu byl odhalen spotlight pro další postavu, která do jedenáctého dílu Mortal Kombat přibude – Joker. Přinášíme Vám žhavější informaci, která se týká legendární postavy – Scorpiona.

Vraťme se zpět k legendární postavě, která dělá značce Mortal Kombat jméno – kdo by neznal spor Sub-Zera a Scorpiona.

Nyní přijde řeč na druhou zmíněnou postavu – Scorpiona. Mortal Kombat má nyní v režii dva filmy. Příští rok se dočkáme celovečerního filmu Mortal Kombat, ale již tento rok nás čeká animovaný film legendárního škorpíka s názvem Mortal Kombat – Legends: Scorpion’s Revenge.

Mimo to, že se Scorpion dostává do popředí jsou detaily ohledně tohoto animovaného filmu stále velkou neznámou, i když název nám naznačuje, že se Scorpion bude snažit pomstít smrt jeho rodiny a klanu. Jeho hlavním protivníkem by měl být právě Sub-Zero, kterého viní z vraždy jeho nejbližších i přesto, že je Sub-zero zdá se být  poslušný chlapík, který brání svojí vlast se svým klanem a dokonce se vyrovnává se svou horší a chladnější stránkou.

Patrick Seitz a Steve Blum převezmou své role jako Scorpion a Sub-Zero. Seitz se ztotožnil s rolí Scorpiona už od Mortal Kombat vs. DC, zatímco Steve Blum v roli Sub-Zera je až od 10. dílu Mortal Kombat. Pozor, ale ne všechna herní obsazení zůstanou – např. hlas Johnyho Cage propujčí Joel McHale.

Tento animovaný film dostane do produkce Warner Bros Animation. Ve filmu se objeví scénář Jeremyho Adamse ze Supernaturalu pod velením Ethan Spauldinga.


Můžete se těšit i na ostatní… (vybral jsem své oblíbené postavy):

Jennifer Carpenter jako Sonya Blade (Dexter)
Jordan Rodrigues jako Liu Kang
Robert Atkin Downes jako Kano
David B. Mitchell jako Raiden


MK: Scorpion’s Revenge by měl vyjít do června 2020.

Zdroj: gamesradar.com, pcgamer.com, gameinformer.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.