Bernie Sanders začne streamovat na Twitch!

Estimated read time 2 min read

A budou i Bernie emoty?

Americký senátor a demokrat Bernie Sanders si založil vlastní Twitch. PUBG duo se Shroudem bych sice neočekával, ale kdo ví, třeba nás překvapí.

Spíš to vypadá, že Sanders plánuje Twitch použít na svou kampaň spolu s Facebookem a Youtube. V plánu jsou streamy, které budou voliče informovat o jeho kampani. S týmem by na těchto platformách rád diskutoval o problémech. Jeho kanál je už teď aktivní a připraven na demokratickou debatu i s komentářem před a po.

Po debatě potom kanál plánuje streamovat obyčejné vysílání. Alespoň tak to říká Josh Miller-Lewis, který se stará o digitální komunikaci Sandersovy kampaně.

Chceme zaměřit velké množství obsahu na Twitch, Youtube a Facebook. Tak oslovíme diváky na místech, kde politika ještě tak moc nepronikla.

Jestli politika nepronikla na Facebook a Youtube je docela diskutabilní. Twtich je ale určitě neprobádané uzemí. Všichni z nás chtějí vědět jen jediné – jakou hru bude Bernie Sanders streamovat? Politik má velkou zálibu ve sledování ptáků. Možná tedy bude hrát Overwatch jako Bastion.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.