Hunt: Showdown dostává režim PvE!

Estimated read time 2 min read

Dle vývojářů z Cryteku je jejich Battle Royal hra stále ve vývoji a chystají se svou multiplayerovku do budoucna vylepšovat.

To, že Hunt: Showdown je prozatím jen multiplayerový Battle Royal je všem známo – nyní však dostává také solo režim PvE, což vlastně není jedinou novinkou. Na blogu Cryteku se mluví také o konzolovém CrossPlay mezi Xbox One a PlayStation 4, kde by měl tento krok posílit hráčskou základnu.

Avšak nejpozoruhodnějším novým přírůstkem je právě PvE, i přestože Hunt hrajete online, nalezneme zde NPC monstra. Musíte si je ale vyhledat, k tomu vám dopomohou stopy a pak už záleží na tom, jakou zvolíte strategii k jejich likvidaci – jenže vás může napadnout i nepřátelský tým!

Datum pro tento herní režim zatím Crytek neoznámil – víme jen to, že by to mělo být někdy v příštím roce. Mimo jiné novým spoluvydavatelem je Koch Media, kteří stojí za hrou jako je např. Kingdom Come: Deliverance či Dead Island nebo Risen.

Již brzy začne CryTek pracovat na aktualizaci 1.2, která bude obsahovat nový random select pro režim tří hráčů, vylepšený tutorial, nové postavy a nové zbraně, pomocí kterých odstraníte démony. Samozřejmě dojde ke klasickému opravení chyb a vylepšení na straně serveru.

Crytek a Koch Media odhalili, že Hunt: Showdown bude k dispozici na PlayStation®4 18. února 2020.

Zdroj: pcgamer.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.