Vydejte se k Černému moři!

Estimated read time 2 min read

Již 5. prosince se budete moci podívat k Černému moři nebo procestovat východní Evropu skrze nové DLC pro Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea.

Toto nové DLC bylo ohlášeno už v květnu tohoto roku – nyní už víme, že se budete moci prohánět na dalnicích východní Evropy od 5. prosince. Dnes nám developeři z SCS Software vydali trailer.

Osobně tyto simulátory zbožňuju, jedná se o velmi skvělé „rest game,“ kterým Euro Truck Simulator opravdu je. Máte dost vaší oblíbené FPS? Začněte podnikat a prohánět tahače, dolaďte jízdu skvělou a pozitivní hudbou nebo občas něco kvákněte do vysílačky.

Vraťme se ale opět na cestu k Černému moři – toto DLC přidá 10 000 kilometrů, které budete moci brázdit napříč Rumunskem, Bulharskem či Tureckem s 20 novými velkoměsty (včetně Istanbulu), menšími městy, osadami nebo se jen kochejte slavnými památkami. K posunu dojde i v UI pro ostatní účastníky silničního provozu. Rozšíření dostanou i podnikatelské části – 11 nových společností, doků a dalších průmyslových odvětví nebo se nechte trajektem přepravovat po Dunaji.

Zdroj: pcgamer.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.