Do Falloutu 76 přiletí mimozemšťani!

Estimated read time 2 min read

Bethesda představila plány na rok 2022.

Bethesda naznačila, na co se hráči Falloutu 76 mohou těšit v roce 2022. Všechno začne obrovskou mimozemskou invazí a rok bude zakončen pořádně zasněženou zimou.

Mimozemšťané nejsou v serii Fallout vlastně vůbec nic nového. Důkazy jejich existence můžeme nalézt napříč řadou Fallout her. Ať už jde o podivné kostry, mocné zbraně nebo havarované lodi, mimozemšťané určitě existují! Nyní však zaujmou trochu aktivnější roli. Během náhodných eventů budou hráči ve hře bojovat proti obrovské invazi návštěvníků z vesmíru.

Jarní update pak navíc přidá možnost získat Score body, které lze vyměnit za různé odměny. A přesně tím taky započne 8. sezóna s názvem A Better Life Underground. V létě se pak můžeme těšit na ještě více veřejných eventů. Mezi nimi třeba arena, kde si můžete vyzkošuet své štěstí proti robotům.

Na podzim pak hráče čeká výlet do Pittsburghu, kde se postarají o nějaké nové mise, potkají nové nepřátele, popovídají si s NPC obyvateli a mozřejmě získají nové odměny. K tomu navíc update přidá Expeditions: The Pitt. Hráčům Falloutu 3 z roku 2009 tuto lokaci jistě netřeba představovat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.