Levný Game Pass za dolar je zpátky!

Estimated read time 2 min read

První měsíc téměř zadarmo.

Microsoft vrátil všemi oblíbenou nabídku – PC Game Pass nebo Game Pass Ultimate za pouhý 1 dolar! To je velmi dobrá cena za to, že si můžete na měsíc zahrát přibližně 100 velmi kvalitních herních titulů. K tomu navíc dostanete i členství v EA Play.

Zajímavější je hlavně ta varianta, že si můžete pořídit i Game Pass Ultimate. Ten totiž znamená hraní na PC i konzolích a pokud tedy vlastníte Xbox, budete mít na měsíc vystaráno. Jelikož však dostanete přístup i do bety služby Xbox Cloud Gaming, můžete si vybrané hry zahrát i na telefonech či tabletech.

(zdroj: Microsoft)

Někteří cloudové hraní nemají rádi a jiní zase na něj nedají dopustit. Cena jednoho dolaru však značí, že si službu můžete vyzkoušet vlastně téměř zadarmo. Zatím se neví, jak dlouho tato nabídka vydrží a proto si raději pospěšte.

Ve službě PC Game Pass není těžké vždy najít něco zajímavého na hraní. Na své si přijde opravdu každý. Je tu třeba obrovská kolekce Halo a ta vám jistě vydrží na celé léto. Nabídku za 1 dolar opět naleznete na Microsoft storu. Po uplynutí jednoho měsíce je pak předplatné klasicky za 10 dolarů a Game Pass Ultimate za 17 dolarů.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.