Red Dead Redemption 2 bude brzy i na PC!

Estimated read time 2 min read

Jak to bude se Steam verzí?

Včera studio Rockstar oznámilo něco, na co spoustu PC hráčů netrpělivě čekalo už od roku 2018 – Red Dead Redemption 2 bude i na PC! Zatím nebylo oznámeno moc detailů, ale už víme, že datum vydání je plánováno na 5. listopadu. Pokud si navíc hru předobjednáte dříve přes Rockstar Games Launcher, dostanete do hry speciální bonusy. Předobjednávky startují 9. října. To je už za pár dní!

Už dlouho se spekulovalo, že RDR2 nakonec vyjde i na PC. Bylo to hodně podobné, jako s GTA 5, které bylo také nějakou dobu exkluzivní jen na konzole. Díky častým únikům informací se o PC verzi snad už ani nedalo pochybovat.

Rockstar slibuje, že PC verze bude zahrnovat několik vizuálních vylepšení a další zajímavý obsah přímo ve hře, který jsme na konzolích neviděli.

Taky jsem docela zvědavý na mody. V GTA 5 sice oficiální podporu neměli, to ale nikoho nezastavilo v jejich tvoření. Ať už šlo o nové modely, roleplay nebo třeba vylepšení grafiky. Podobného scénáře by se mohlo dočkat i RDR2.

Kromě Rockstar Games Launcheru bude Red Dead Redemption k dostání i na jiných obchodech – Epic Games Store, Green Man Gaming a Humble Store. Předobjednávky na těchto obchodech poběží od 23. října. Hra samozřejmě vyjde i na Steam. Má to ale háček. Steam verze bude dostupná až jako poslední. Dočkat se jí máme někdy v průběhu prosince.

Více detailů se snad dozvíme někdy příští týden.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.