Druhá sezóna Fortnite je tady!

Estimated read time 2 min read

Nezpomeňte si vyzvednout challenge od svých agentů.

Fortnite Chapter 2 Season 2 je tady a přináší opět spoustu novinek. Druhá sezóna nese název Top Secret a je tedy zaměřená na špionážní akci. Jak už hráči uhodli, Eye Land se změnil na The Agency.

Po mapě se začínají objevovat dobře střežené nepřátelské základny. Pokud je infiltrujete a zabijete bosse, dostanete se k silnějším zbraním a získáte tak nad soupeři výhodu. Můžete při tom využít velké množství skrytých cestiček, abyste se dostali přes všechny nebezpečné turrety a kamery.

Pokud se nebojíte vody, určitě navštivte i novou ropnou plošinu kousek od Slurpy Swamp. Za pozornost určitě stojí i jachta, skrytá jeskyně a tajné doupě superpadoucha.

Určitě nezapomeňte často navštěvovat Hideout, protože právě zde budete potkávat agenty, kteří vám dají další týdenní challenge. Potkáte zde taky Mayu, která vám každý týden dá Battle Pass challenge. Pokud dokončíte její mise, budete jí moci upravit vzhled. Podle vývojářů má přes 3 miliony různých variant. Výběr tak bude veliký.

Další skiny jsou třeba Mastermind, TNTina nebo banán v obleku. Dostanete se i k různorodým kamuflážím.

Žádné helikoptéry zatím bohužel ve hře nejsou. Teaser na druhou sezónu ale říká něco jiného. Možná tedy budou přidány společně s Deadpool skinem, kterého bychom se měli také brzy dočkat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.