Death Stranding přichází do Game Passu

Estimated read time 2 min read

Od 23. srpna!

505 Games oznámili, že oblíbená hra Death Stranding od Kojima Productions bude nově součástí Game Passu. Tedy pokud si článek čtete trochu později, je dost možné, že hra už vlastně v Game Passu je!

Na tiskové konferenci 505 Games řekli, že originální verze Death Stranding bude úplně poprvé součástí ekosystému Microsoftu. Bude tak k dispozici úplně všem předplatitelům PC verze Xbox Game Pass. Tím důležitým slovem je tady „originální,“ což máme chápat tak, že se nejedná o Director’s Cut, kde jsou nové mise, zbraně a mechaniky.

(zdroj: Kojima Productions)

To může být pravděpodobně tím, že mezi Kojimou a Sony existuje stále licenční dohoda. Director’s Cut byl vypuštěn na PS4 a PS5 v září 2021 a ikdyž byl pak později zveřejněn i na Steam, je možné, že stále existuje dohoda se Sony, která zabraňuje tuto verzi vydat na platformu Microsoftu.

Nemusíte však mít strach, že by vás originální verze nebavila. Pořád je v ní totiž spoustu věcí co dělat. Svět je opravdu zajímavý, příběh má vcelku hloubku a mechaniky se jako vždy povedly na jedničku.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.