Backpack Hero vás konečně naučí inventory management

Estimated read time 2 min read

Backpack Hero je na Steamu momentálně jako Early Access.

Včera se na Steamu objevila nová hra a i v této době stále stoupá na popularitě. Řeč je o zajímavé roguelike hře Backpack Hero. A o co tedy jde? Zmocníte se role myšky, která prochází dungeonem a hledá ten sktuečně největší poklad. Vaší magickou schopností je kouzelný batoh, který se zvětšuje tím, že zabíjíte své nepřátele. Čím více itemů u sebe máte, tím zajímavější a rozmnitější build můžete mít.

Na začátku má vaše postava jen trochu energie. Věci ve vašem batohu můžete použít na útok i obranu a to všechno stojí právě zmíněnou energii. K tomu pak do batohu můžete uložit třeba magtické předměty, ke kterým ale potřebujete např. i magické krystaly. Jde vlastně o docela normální deck builder, který můžete znát třeba z her jako je Slay the Spire.

Můžu vám garantovat, že pokud máte alespoň trochu rádi roguelike hry, tato vás rozhodně nudit nebude. Kombinací můžete vytvořit opravdu spoustu a jak si svůj batoh nakonec zaplníte je jen na vás.

Hře se na Steamu docela daří. Zatím největší počet hrajících hráčů byl asi 2 200, což na takovou hru není zrovna málo. Tak co, nemáte chuť si taky zahrát? Backpakc Hero si můžete zakoupit jako Early Access přímo na Steamu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.