Vlna banů v CS:GO způsobila ztrátu skinů v hodnotě 2 milionů dolarů

Estimated read time 2 min read

Valve zabanovalo několik velkých účtů v kauze praní peněz.

Valve nedávno zablokovalo asi 40 CS:GO účtů, což způsobilo, že jejich uživatelé nemohli obchodovat se skiny. Do hledáčku se dostaly i dost velké inventáře. Zablokované skiny mají celkově hodnotu něco málo přes 2 miliony dolarů. Všechny skiny na zbraně, nože, rukavice nebo třeba nálepky tak už navždy zůstanou sedět v zablokovaných inventářích.

Vše začalo v červnu letošního roku, kdy stránka CSGOEmpire zveřejnila seznam CS:GO traderů, kteří byli součástí praní peněz přes stránku CSGORoll. Podle dostupných informací pak všechny tyto účty (kromě jednoho) byly zabanovány v další vlně banů. Zdá se tedy, že na ně Valve mířilo úmyslně. Oficiální prohlášení o něčem takovém však chybí a my proto můžeme jen spekulovat.

(zdroj: Valve)

CSGOEmpire si tak zajistilo vítězství nad svým rivalem, kterého obviňuje, že přes něj proteklo crypto v hodnotě asi 12 milionů dolarů. Navíc prý majitelé stránky vyhrožovali, že zveřejnění seznamu podezřelých účtů bude mít následky.

CSGORoll se k případu poté vyjádřilo i oficiálně na Twitter. Majitel se ohradil, že o žádném praní peněz nic neví a jeho stránka funguje naprosto legálně.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.