Epic Games nabízí DOOM 64 zdarma!

Estimated read time 2 min read

Letošní QuakeCon přinesl spoustu zajímavých informací. Ať už jde o příchod nových her do Game Passu nebo úplně nové tituly, fanoušci si jistě nemají na co stěžovat. Epic Games tuto výroční akci navíc oslavuje tím, že na obchodě nyní po omezenou dobu nabízí DOOM 64 úplně zadarmo!

Tato hra vyšla původně už v roce 1997 a spolu s DOOM Eternal pak vyšla znovu i na PC, PS4, Switch a Xbox One. Hra tedy rozhodně není žádnou novinkou. Její obyčejná cena sice také není převratná, ale dopřát si něco takového úplně zdarma má určitě trochu jinou atmosféru! A pokud se vám DOOM 64 nebude zamlouvat, alespoň nemusíte mít výčitky, že jste za něj utratili peníze. Pokud jste tedy tuto legendu ještě nehráli, teď je určitě ten správný čas.

Radovat mohou i fanoušci prvního a druhého dílu, protože Bethesda v traileru prozradila, že se chystá zveřejnit všechny zatím nevydané komunitní addony. Ty by měly být k dispozici pro všechny, kdo vlastní verze těchto her z roku 2019.

Další zajímavou novinkou ze světa DOOMu je určitě to, že již zmíněné verze budou nově k dispozici i těm, co vlastní originály obou titulů na GOGO.com.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.