Dead by Daylight dating sim je překvapivě dobrá hra

Estimated read time 2 min read

Hooked On You je právě teď k dispozici na Steamu!

Hooked On You: Dead by Daylight Datim Sim je dárkem pro všechny, kteří mají rádi Dead by Daylight, ale také si myslí, že si i krvelační zabijáci občas zaslouží trochu lásky. Nebo v případě této hry spíše pořád. Hooked On You je již teď dostupné na Steamu a můžete se tak rovnou pustit do práce! O vývoj hry se postarali stejní vývojáři jako I Love You, Colonel Sanders! A Finger Lickin‘ Good Dating Simulator. Hooked On You pokračuje úplně ve stejném nádechu. Hra balancuje na hranici výborného marketingu a překvapivě povedeného dating simulátoru.

Hooked On You vás hodí na ostrov, kde budete mít možnost svádět oblíbené zabijáky z Dead by Daylight. Konkrétně je ve hře Trapper, Hunteress, Wraith a Spirit. Každý z nich má své vlastní potřeby a touhy a pokud to jde dobře, trochu vám taky poví o své traumatické minulosti.

Svádění zabijáků lze provádět třeba nad sklenicí dobrého pití, při volejbale nebo na rande v opuštěném majáku. Dávejte si ale pozor, protože pokud řeknete něco špatně, moc rádi vás na místě zabijou. Naštěstí však není moc těžké poznat, kam která odpověď vede. Hra je asi hodinu dlouhá a pokud se vám nelíbí konec nebo chcete vidět i jiné cesty, můžete se kdykoli vrátit do různých bodů hry.

Hooked On You vás vyjde asi na necelých 10 euro. Pokud jste byli celý rok zaboření v náročných hrách, může být právě toto ten zasloužený odpočinek.

Pokud navíc vlastníte Dead by Daylight, dostanete při zakoupení Hooked On You i nějaký malý dáreček.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.