Vývojáři Dead by Daylight představují svou novou FPS hru

Estimated read time 2 min read

Datum vydání je plánováno na 2023, ale první test začíná už za dva týdny.

Behaviour Interactive představili svou novou „first-person building and raiding“ hru s názvem Meet Your Maker. Hráči budou postaveni před nelehký úkol postavit si vlastní pevnost, ubránit ji a navíc proniknout do pevností ostatních.

Země umírá a místo řešení opravdových problémů se světová elita rozhodla, že je potřeba vytvořit umělou bytost Chimeru, která by měla naše životy zachránit. Aby se to ale stalo, Chimera se musí vyvinout a k tomu potřebuje čistý genetický materiál. A tady přichází na řadu hráči.

Díky systému upravitelných stavebních bloků budou moci hráči postavit své unikátní pevnosti plné pastí a stráží, jejichž chování lze upravit pomocí jednoduchého AI systému. Tyto pevnosti pak budou sloužit jako jakýsi trezor, kde hráč uschovává svůj čistý genetický materiál – GenMat. Nejde se však jenom zabednit v trezoru a vyčkávat. Aby jeden mohl přežít, druhý musí zemřít. Kromě stavění se tak hráči musejí vydat i do pevností jiných lidí, aby jim GenMat ukradli.

Všechno ve hře jde dělat buď solo nebo ve spolupráci s kamarádem. Útoky se provádějí v reálném čase, ale zabudovaný systém nahrávání pak dovoluje majitelům vykradené pevnosti vidět, jak se do ní útočníci dostali a patřičně na to reagovat. Úspěšné útoky pak kromě genetického materiálu poskytnou i další potřebné vybavení pro zlepšení pevnosti.

Vydání Meet Your maker je plánováno na rok 2023, ale první uzavřený playtest začíná už 23. srpna. Přihlášku je možné podat na oficiálních stránkách.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.