Far Cry 6 na celý víkend zdarma!

Estimated read time 2 min read

Vyzkoušejte Far Cry 6 tento víkend úplně zadarmo!

Vidím, že nemáte tento víkend co dělat a proto vás internet zavedl přímo sem. Jelikož ještě stále nehrajete Far Cry 6, možná nevíte, že si hru právě teď můžete na víkend stáhnout úplně zdarma!

Je to přesně ten díl, kde si záporáka zahrál Giancarlo Esposito. Jinak se jedná o celkem normální Far Cry s trochou novinek navíc. Opět zabijete tisíce lidí a vyhodíte do vzduchu spoustu věcí. Taky ale najdete mnoho přátel a to i mezi zvířaty. Vaším hlavním cílem je pak zabít opět velmi charismatického hlavouna úplně na vrcholu.

(zdroj: Ubisoft)

Pokud tedy máte rádi klasický Far Cry gameplay, s šestým dílem určitě nešlápnete vedle. Přiznám se, že jsem všechny díly nehrál, ale ty co jsem hrál jsem si moc užil. Jen tak se prohánět po otevřeném světě a působit chaos kam šlápnu má určitě své kouzlo. Šestý díl navíc nabízí velmi povedené prostředí prosluněného ostrova Yara.

Jestli tedy stále nemáte co hrát, Far Cry 6 vás na tento víkend určitě zabaví. Stačí skočit na Uplay nebo Epic Games Store. No a pokud se vám hra zalíbí, je jako vždy i v 60% slevě a to už je celkem dobrá nabídka.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.