Další Tomb Raider hru bude mít na starost Amazon

Estimated read time 2 min read

Amazon získal další velký titul.

Crystal Dynamics v dubnu oznámili, že pracují na nové Tomb Raider hře, která by měla díky Unreal Enginu 5 poskytnout hráčům opravdu velkolepý zážitek. Nikoho asi nepřekvapilo, že se dočkáme nového dílu úspěšné herní serie. Zajímavé ale je, že tentokrát bude vydavatelem Amazon.

Podle oznámení těchto novinek jsme se však bohužel o hře samotné moc nedozvěděli. Vývojáři ji tak stále popisují jako hru pro jednoho hráče s působivým příběhem, který pokračuje příbeh Lary Croft. Ve hře prý opět narazíme na všechny elementy, které si hráči v serii tak oblíbili. Očekávejte tedy opět plno zamotaných hádanek a celou řadu nepřátel.

Není zatím přesně jasné, proč je vydavatelem Amazon. Crystal Dynamics je totiž vlastněno společností Embracer Group, která má sama o sobě docela velké vydavatelské možnosti. Hra však byla oznámena heště před odkoupením a už tehdy mohla být na stole dohoda s Amazonem. Něco podobného se stalo i u Tales from Borderlands.

Tomb Raider je pro Amazon skutečně velký úlovek a dobrá příležitost. Není to však zdaleka jediná hra, do které se teď pustili. Na letošních Game Awards oznámili, že budou rovněž vydávat Blue Protocol od Bandai Namco. Doufejme tedy, že bude Amazon lepším herním vydavatelem, než kdy byl herním vývojářem.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours