Henry Cavill se ve 3. serii Zaklínače rozloučí ve velkém stylu

Estimated read time 2 min read

Třetí serie bude pro Henryho Cavilla skvělým rozloučením.

Třetí serie Zaklínače bude bohužel naposled, kdy uvidíme Henryho Cavilla v roli Geralta. Podle nově dostupných informací však seriál opustí ve velkém stylu. Autoři Cavilla chválí, že do seriálu vložil skutečně vše a chtějí se s ním náležitě rozloučit. Třetí serie prý sice nebyla napsaná s touto myšlenkou, ale nakonec to tak samovolně stejně trochu dopadlo. Třetí serie by měla být založena na knize Čas Opovržení.

Pro nás je zajímavé, že třetí serie je téměř 1:1 adaptace knižní předlohy. Nemůžeme samozřejmě natočit každou stránku, ale Čas Opovržení dává spoustu skvělých momentů, se kterými je možné pracovat. Geraltova velká změna je o tom, že musí opustit svou neutralitu a dělat vše pro to, aby zachránil Ciri. A podle nás to bude skvělé rozloučení, ikdyž to tak původně být nemělo. Ve 4. serii se potom vrátíme k úplně novému Geraltovi.

Lauren Hissrich
(zdroj: Netflix)

Henry Cavill oznámil svůj odchod ze Zaklínače na začátku listopadu. Nahradit jej má Liam Hemsworth, bratr oblíbeného Chrise Hemswortha. Proti samotnému herci nikdo nic nemá, ale i tak všechny tato zpráva rozesmutnila. Zdálo se, že Cavill opouští Zaklínače, aby mohl opět hrát roli Supermana. Jenže to se také nepovedlo, jelikož James Gunn, ředitel DC, rozhodl, že chce začít úplně znovu. Všichni předchozí herci tak bohužel musí pryč.

Nějakou dobu se potom spekulovalo, jestli se Cavill do role Geralta vrátí. Hissrich však řekla, že o něčem takovám se nyní už nepřemýšlí. Pro Cavilla se však byzny nezavírá úplně a stále bude mít spoustu práce. Nedávno jsme se totiž dozvěděli, že má být samotným producentem filmového vesmíru na motivy Warhammer 40,000. Všichni dobře vědí, že je fanouškem této serie a my se proto už nemůžeme dočkat, co nám na obrazovky Henry Cavill přinese.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.