Další Fallout vyjde až po The Elder Scrolls 6

Estimated read time 2 min read

Budeme v té době ještě naživu?

Doufám, že se vám líbí Fallout 76, protože pokud se již těšíte, že za chvíli určitě vyjde nový pořádný Fallout, budete teď asi trochu zklamaní. Todd Howard totiž v rozhovoru pro IGN řekl, že Fallout 5 sice vyjde, ale až po The Elder Scrolls 6, které je stále teprve na začátku.

Na RPGčkách od Bethesdy vždy dělá jen jedno studio a proto jsou mezi jednotlivými díly dost velké časové mezery. Funguje to trochu jinak, než třeba Call of Duty od Activisionu. A jelikož jsou hry stále náročnější na vývoj, i tyto časové rozdíly se stále prodlužují. Nejnověji se můžeme od Bethesdy těšit na Starfiled v roce 2023.

(zdroj: Bethesda)

The Elder Scrolls 6 bylo poprvé oznámeno v roce 2018 a od té doby Bethesda moc detailů neprozradila. Víme jen to, že hra je ještě velmi daleko a za poslední čtyři roky se nachází teprve ve fázi prvotní produkce a designu. Todd Howard teď navíc řekl, že mají se hrou plné ruce práce a na Falloutu 5 budou pracovat až potom.

Potíž je hlavně v tom, že nejdřívější datum vydání The Elder Scrolls 6 se odhaduje na rok 2027, což znamená, že nový Fallout bude ještě mnohem později. My už v té době budeme mnohem starší a kdo ví, jestli bude o Fallout stále zájem. Ještě ale není vše ztraceno! Jistou naději nám dává Microsoft, který momentálně vlastní studio Obsidian, což jsou vývojáři velmi oblíbené hry Fallout: New Vegas. Je tu proto malá naděje, že se něco se jménem Fallout ještě objeví před Fallout 5.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.