CS:GO Operace Broken Fang je tady!

Estimated read time 2 min read

Co si Valve připravilo tentokrát?

CS:GO komunita se probudila ze svého spánku, protože jim Valve jako předčasný  dárek zpřístupnilo Operaci Broken Fang. Jedná se už o desátou CS:GO operaci. K této operaci dokonce Valve vydalo 16 vteřin dlouhý cinematic tratiler. Je to celkem druhý cinematic trailer, který tato komunita po 8 letech dostala.

Broken Fang přidává nový Retake mod, který si zahrají všichni hráči. Proti sobě se postaví tři teroristé a čtyři CT. Hrát se bude na 8 kol a zbraně se budou vybírat z loadout karet každé kolo. Ti, kdo si koupí Operation Pass pak dostanou přístup do Broken Fang premier modu a stránky statistik, kde si můžou prohlédnou informace o svých zápasech.

Dále je zde 7 nových map, Operation Shop, kde můžete vyměnit získané hvězdy za různé předměty (graffiti, nálepky, bedny atd.) a samozřejmě noví agenti. Tématikou je tentokrát SWAT a kriminální organizace The Professionals.

Přidružený patch pak dále přidává více možností pingu, což je určitě taky super. Pro více informací můžete zaskočit na web Counter Striku.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.