CS:GO Operace Broken Fang je tady!

Hry

Co si Valve připravilo tentokrát?

CS:GO komunita se probudila ze svého spánku, protože jim Valve jako předčasný  dárek zpřístupnilo Operaci Broken Fang. Jedná se už o desátou CS:GO operaci. K této operaci dokonce Valve vydalo 16 vteřin dlouhý cinematic tratiler. Je to celkem druhý cinematic trailer, který tato komunita po 8 letech dostala.

Broken Fang přidává nový Retake mod, který si zahrají všichni hráči. Proti sobě se postaví tři teroristé a čtyři CT. Hrát se bude na 8 kol a zbraně se budou vybírat z loadout karet každé kolo. Ti, kdo si koupí Operation Pass pak dostanou přístup do Broken Fang premier modu a stránky statistik, kde si můžou prohlédnou informace o svých zápasech.

BANNER_WEB2.jpg

Dále je zde 7 nových map, Operation Shop, kde můžete vyměnit získané hvězdy za různé předměty (graffiti, nálepky, bedny atd.) a samozřejmě noví agenti. Tématikou je tentokrát SWAT a kriminální organizace The Professionals.

Přidružený patch pak dále přidává více možností pingu, což je určitě taky super. Pro více informací můžete zaskočit na web Counter Striku.

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *