Kdo bude Snake v chystaném Metal Gear Solid filmu?

Estimated read time 2 min read

Hlavní role je konečně obsazena.

Na filmovém zpracování Metal Gear Solid se pracuje už docela dlouhou dobu a my se konečně dozvídáme, kdo si zahraje hlavního hrdinu. Snakovi propůjčí svou tvář Oscar Isaac. Tento herec má za sebou poměrně zajímavou filmovou kariéru. Jeho nejaktuálnější velkou rolí byl pilot Poe Dameron v novém Star Wars sequelu.

Film mají nyní na starosti Sony Pictures – konkrétně Jordan Vogt-Roberts a Derek Conolly. Tito dva pánové společně už jednou spolupracovali třeba na filmu Kong: Ostrov Lebek. Oba dva už navíc potvrdili obsazení hlavního hrdiny.

Vogt-Roberts se na projektu podílí už od roku 2017. S fanoušky stále komunikuje přes sociální média, kde jim také řekl, že hlavní postavou je sice Solid Snake, ale film v žádném případě nebude popisovat žádný již známý herní příběh.

Novinky o obsazení hlavního hrdiny znamenají, že se věci konečně začínají dávat do pohybu. Velkou překážkou byl v poslední době hlavně Covid. Vogt-Roberts přiznal, že v této době už mělo dávno probíhat natáčení, ale světová pandemie jejich plány překazila.

Dalším zdržením může být také to, že Oscar Isaac je velmi zaneprázdněný muž. Momentálně se objevuje v HBO i Marvel dramatech a velkou roli má i v projektu Dune. Doufejme tedy, že si udělá čas i na Metal Gear Solid.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.