Kolik vydělal Travis Scott díky vystoupení ve Fortnite?

Estimated read time 2 min read

Tolik si nevydělá ani na běžném koncertu!

Virutální koncert Travise Scotta ve Fortnite byl skutečně velký. Sám umělec se zjevil jako obrovská postava a přilákal tak rekordní počet hráčů – 12.3 milionu. Kromě toho si Travis Scott však přišel i na velmi hezké peníze. Podle deníku Forbes až na 20 milionů dolarů.

Částka je samozřejmě ještě před zdaněním a zahrnuje také prodej merche přes tři dny trvající event. To je ale stále mnohem více, než si běžně vydělá za jeden koncert. A to celá show trvala asi jen 10 minut! V pozadí samozřejmě trvalo vše mnohem déle. Vývojáři i Travis Scott trávili měsíce pilováním detailů. Je však zajímavé, že se ani jednou nesešli offline.

Epic odmítl podat jakékoli informace, které se týkají financí. Je ale jasná, že event zaznamenal velký úspěch. Zdárně tak pokračoval tam, kde úspěšně položil základy Marshmello s jeho virtuálním koncertem. Virtuální koncery se tak ukázaly jako něco, co není vlastně tak úplně špatný nápad. Své místo v první řadě totiž dostanou i ti, kdo by se na koncert normálně nedostali. Pro umělce to pak zanamená to, že se na jeho show dostaví také mnohem více lidí.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.