Legendární Major Nelson opouští Microsoft

Estimated read time 2 min read

Po 20 letech se s námi loučí legenda Xboxu.

Po 20 letech v Microsoftu se s námi loučí Larry Hryb, lépe známý spíše jako Major Nelson. Dlouhá léta byl veřejnou tváří konzolí Xbox a nyní se přesouvá pracovat zase na něčem jiném.

Hryb se k Microsoftu přidal v roce 2001 a po několika letech se z něj stal senior project manager. V této roli pak spustil Major Nelson Radio podcast, ze kterého se nakonec stal oficiální podcast Xboxu. Od té doby se pak staral o to, aby z Xboxu byla ta nejvíce cool platforma na této planetě.

(zdroj: Xbox)

Major Nelson chce nyní trávit léto se svou rodinou. Své budoucí plány zatím neprozradil, ale řekl, že pracuje na několika projektech. S jeho odchodem se také přeruší oficiální Xbox Podcast, který se na podzim vrátí v novém formátu.

Z pohledu PC hráčů nebyl Nelson zas tak velkou hvězdou jako Phil Spencer, který se většinou chopil velkých prezentací a oznámení. Nelson však bude mít navždy své místo jako obrovská hvězda pro řadu uživatelů Xboxu. Svou největší slávu si zažil asi v době Xboxu 360 a mnozí jeho uživatelé na Majora Nelsona nikdy nezapomenou.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.